اداره کل امور اداری و مالی
جستجو
جشن ميلاد حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق (ع) در استانداري سمنان برگزار شد 1395/09/25
با حضور استاندار سمنان
جشن ميلاد حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق (ع) در استانداري سمنان برگزار شد
به گزارش اداره كل اداري و مالي استانداري سمنان:
در آئين باشكوه جشن هفته ي وحدت و ميلاد حضرت محمد (ص) كه با حضور محمد رضا خباز استاندار ، معاونان ، مديران كل و جمعي از معاونان و مجموعه كاركنان اين اداره برگزار شد پس از اجراي مديحه سرايي توسط حاج مهدي فاطمي نيا از ذاكران و مداحان اهل بيت عليهم السلام، محمد رضا خباز استاندار سمنان در سخناني با گراميداشت هفته وحدت و ميلاد با سعادت پيامبر مهرباني ها حضرت محمد (ص) و نيز فرزند گرانقدرش حضرت امام جعفر صادق (ع) گفت: خداوند براي هدايت و سعادت انسانها 124000 پيامبر از آدم تا خاتم ارسال نمود تا انسانها راه را از بيراهه تشخيص داده و دچار گمراهي نشوند .
ايشان در ادامه افزود: آنچه مهم است آن است كه هر يك از پيامبران بزرگ خدا ماموريت و مسئوليت خود را داشته كه اين ماموريت بنا بر مقتضيات زمان و مكان با پيامبر ديگر متفاوت بود اما تنها پيامبري كه هم خودش و هم آئين و كتابش تا روز قيامت پايدار و مانا خواهد بود ، نبي مكرم اسلام است .
استاندار سمنان همچنين با اشاره به هدف از بعثت نبي مكرم اسلام گفت : جان خلقت بواسطه ي پيامبر اعظم (ص) خلق گرديده و پيامبر ما بعنوان خاتم الانبياء با خلق و خوي منحصر به فرد و بواسطه ي رفتار و اخلاق ، از اعراب دوران جاهليت امتي پديد آورد كه از رشادت و دليري و جوانمردي چيزي كم نداشتند .
ايشان همچنين افزود : آنچه جامعه ي كنوني ما بدان نياز دارد همان است كه در آيه ي 159 سوره آل عمران بيان گرديده و آن چيزي جز عاطفه و محبت نيست ، چرا كه خداوند سبحان در اين آيه ي شريفه خطاب به پيامبر ما مي فرمايند: اي پيامبر اگر اهل عاطفه و محبت نبودي چه بسا مردم از دور تو پراكنده مي شدند . لذا ما نيز با تاسي از آن پيامبر مهربان و الگوي تمام عيار، بايد زمينه ي بسط و گسترش اخلاق مداري را در جامعه گسترش داده و جاذبه ايجاد نمائيم .
شايان ذكر است اين آئين با مشاركت روابط عمومي ، هيئت خادمين الائمه (ع) و پايگاه بسيج استانداري برگزار شد .
تعداد بازدید: 11
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سمنان- بلوار بسيج - استانداري سمنان- اداره كل امور اداري و مالي    تلفن :2129164 و 2129165 و 33443574  دورنگار : 33436335

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل امور اداری و مالی استانداری سمنان می باشد.
Powered by DorsaPortal