سرخط خبرها:
زمان باقی مانده تا انتخابات:
روزساعتدقیقهثانیه
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان:
برندسازی فرصت ویژه برای معرفی شهرهای استان سمنان است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان بابیان اینکه در راستای معرفی ظرفیت‌های گردشگری استان باید تلاش کرد، گفت: برندسازی فرصت ویژه برای معرفی شهرهای استان است.
Mehr News Agencyشهر خبر
yektanet.com
استانها سمنان
12 آبان 1398 - 21:28به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان
منوچهر فخری در آیین اختتامیه پنجمین جشنواره انار درجزین مهدی‌شهر ضمن بیان اینکه برند سازی یکی از فرصت‌های ویژه برای شناساندن شهرها و روستاهای استان سمنان محسوب می‌شود، ابراز داشت: امروزه برند سازی در بحث مدیریت امور شهری یکی از ظرفیت‌ها و فرصت‌های مطلوب است که باید در شهر درجزین نیز مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: ظرفیت و پتانسیلی که امروز درجزین را در استان زیبای سمنان معرفی کرده است، ساختمان‌ها، معابر شهری و آسفالت خیابان‌های آن نیست، بلکه مردم با فرهنگ و متمدن و محصولات مطلوب و بی‌نظیر به خصوص میوه انار باکیفیت آن است.

‌معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان ضمن بیان اینکه برندسازی به عنوان پتانسیلی برای توسعه و رونق امور شهری و اقتصاد منطقه‌ای، باید مَد نظر شهرداری‌های استان قرار گیرد، ابراز داشت: قطعا با ظرفیت‌های مطلوبی که در جای‌جای استان سمنان وجود دارد رسیدن به این هدف امکان‌پذیر است.

فخری ضمن بیان اینکه چهار شهر سنندج، بندرعباس، رشت و اصفهان در کشور به عنوان شهرهای خلاق از طرف سازمان جهانی یونسکو معرفی‌شده است، تصریح کرد: باوجود امکانات و اقدامات خوب مجموعه میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان امیدواریم در آینده شهرهای خوب استان ما نیز به عنوان شهرهای خلاق به جهانیان معرفی شود.

وی افزود: تلاش شهرداری درجزین و میراث فرهنگی برای برگزاری جشنواره انار شایان تقدیر است زیرا شاهدیم که امسال اگرچه به صورت محلی برگزار شد اما از شهرهای مختلف کشور نیز برای این مراسم حضور یافتند و این یعنی توانستیم محصول انار درجزین را معرفی کنیم که البته کافی نیست و نیازمند تلاش‌های بیشتر در این حوزه است.
تاریخ:
1398/08/12
تعداد بازدید:
244
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal