سرخط خبرها:
زمان باقی مانده تا انتخابات:
روزساعتدقیقهثانیه
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان
پرواز فرودگاه سمنان به مقصد مشهد مقدس انجام می‌شود
معاون ‌هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان ضمن بیان اینکه پرواز سمنان-مشهد و بالعکس سه‌شنبه با یک شرکت هواپیمایی انجام می‌شود، گفت: بلیت‌های این پرواز همگی به فروش رفته است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان
منوچهر فخری بعدازظهر دوشنبه در جلسه انجام آخرین ‌هماهنگی‌ها برای شروع پروازهای فرودگاه سمنان به میزبانی ساختمان شماره دو استانداری ضمن بیان اینکه 14 آبان ماه سال‌جاری با پیگیری‌ها و اقدامات صورت گرفته پرواز مشهد مقدس به سمنان و بالعکس انجام می‌شود، ابراز داشت: هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در راستای خدمات‌رسانی هرچه مطلوب‌تر به زائران حضرت علی بن موسی الرضا (ع) این پرواز مسافری را برقرار می‌کند.

وی ضمن بیان اینکه با انجام پروازهای مسافری از سمنان به‌ مشهد مقدس و بالعکس، پروازهای فرودگاه سمنان به صورت مرتب و مستمر آغاز خواهد شد، افزود: طبق برنامه‌های پیش‌بینی‌شده، پروازهای این مسیر در روزهای سه‌شنبه و جمعه هر هفته از فرودگاه سمنان انجام می‌شود و مردم و شهروندان می‌توانند از این امکان استفاده کنند.

معاون ‌هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان ضمن بیان اینکه این پرواز در روزهای سه‌شنبه هر هفته ساعت 09:45 از فرودگاه شهید هاشمی نژاد انجام و در ساعت 11:30 دقیقه در فرودگاه سمنان به زمین‌ خواهد نشست، در ادامه ابراز داشت: مسیر برگشت این ‌پرواز در همان روز سه‌شنبه در ساعت 12:10 از فرودگاه سمنان به مقصد فرودگاه مشهد مقدس برقرار می‌شود.

فخری ضمن بیان اینکه لازم به ذکر است پروازهای این‌ مسیر با استفاده از هواپیماهای مدرن منطقه‌ای ATR72 انجام می‌شود، تصریح کرد: اولین پرواز از مبدا فرودگاه سمنان به مقصد فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد مقدس، با استقبال خوب و بسیار مطلوب مردم روبرو شد و در حال حاضر تمامی بلیط.های این مسیر پروازی به صورت کامل به فروش رفته است.

وی افزود: پرواز روز جمعه این مسیر در ساعت 10:10 از فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد مقدس به مقصد فرودگاه سمنان پرواز خواهد کرد و ساعت 12:00 در فرودگاه سمنان به زمین‌ خواهد نشست و مجددا در ساعت 12:35 دقیقه فرودگاه سمنان را به مقصد مشهد مقدس ترک‌ خواهد کرد.

تاریخ:
1398/08/13
تعداد بازدید:
278
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal