سرخط خبرها:
رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماریهای طیور،آبزیان و زنبورعسل اداره کل دامپزشکی استان سمنان:
برنامه ریزی جهت بازدید مشترک کارشناسان دامپزشکی و محیط زیست از زیستگاهها، تالابها و آبگیرهای استان سمنان انجام شد
دکتر علی جاویدپور از برنامه ریزی جهت بازدید مشترک کارشناسان دامپزشکی و محیط زیست از زیستگاهها، تالابها و آبگیرهای استان سمنان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سمنان،

دکتر علی جاویدپور رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماریهای طیور،آبزیان و زنبورعسل اداره کل دامپزشکی استان با اعلام این خبر افزود: همه ساله از آغاز شروع فصل مهاجرت پرندگان تا پایان دوره مهاجرت، جهت بررسی وضعیت حضور بیماری های احتمالی اینگونه پرندگان در زیستگاهها، تالابها و آبگیرهای استان، بازدید مشترک کارشناسان دامپزشکی و محیط زیست صورت می گیرد و در این بازدیدها در صورت مشاهده علائم بالینی و تلفات اقدامات لازم بر اساس برنامه ها و دستورالعمل های ابلاغی انجام می شود.

وی در ادامه گفت: در همین راستا جلسه ای در سالن جلسات اداره کل دامپزشکی استان برگزار گردید و علاوه بر برنامه ریزی درخصوص انجام بازدید مشترک کارشناسان، در خصوص برنامه های آموزشی محیط بانان و ... درخصوص اهمیت گزارش زمانی که در حیات وحش با تلفات روبه رو شده اند و اطلاع رسانی به افرادی که مجوز شکار از محیط زیست دریافت نموده اند تاکید گردید.

در پایان دکتر جاویدپور از کلیه همشهریان درخواست نمود: در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه تلفات در زیستگاهها و سایر مراکز مراتب را سریعاً به ادارات دامپزشکی گزارش نمایند.

تاریخ:
1397/09/25
تعداد بازدید:
139
منبع:
روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سمنان
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal