سرخط خبرها:
معاون استاندار:
باید مراقب روان جامعه در صورت تهدیدات احتمالی زیست محیطی بود
علیرضا آشناگر بیان اینکه باید مراقب روان جامعه در صورت تهدیدات احتمالی زیست محیطی بود اظهار داشت :شناسایی و ارزیابی تهدیدات زیست محیطی در دستور کار دستگاههای اجرایی قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان
جلسه کمیسیون پیشگیری و مقابله با تهدیدات زیست محیطی(بیوتروریسم) به ریاست دکتر سعید ناجی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار و اعضای این کمیسیون 5 دی ماه در محل سالن غدیر استانداری سمنان برگزار شد.
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار در این جلسه با اشاره به تهدیدات مختلف بیوتروریسمی در جامعه یادآور شد: امروز وظیفه همه دستگاههای اجرایی شناسایی،ارزیابی،اقدام به موقع، هماهنگی و تعامل بیشتر در تشخیص عوامل آسیب رسان به محیط زیست است که باید در این زمینه آماده بود.
ناجی با اشاره به فعالیت‌های حوزه پدافند غیرعامل و لزوم تعامل دو سویه این بخش با سایر دستگاه‌های مرتبط خاطرنشان کرد: باید با حساسیت به موضوعات مختلف که با هدف غافلگیری دشمنان از قبیل آسیب به محیط زیست انجام میشود، مراقب و دقت بیشتری کرد که آگاهی و عدم ایجاد پریشانی و اضطراب در جامعه لازمه آن است.
وی با تاکید بر موضوع شناسایی و پیشگیری خطرات احتمالی دشمنان در حوزه های مرتبط با محیط زیست تصریح کرد: انجام این اقدامات پیشگیرانه نباید منجر به برهم زدن نظم و امنیت کشور و جامعه شود و زندگی مردم را به طور مستقیم هدف قرار دهد،بلکه باید مراقب بود بی جهت روان جامعه با این اقدامات مقابله ای پریشان و تهدید نشود.
تاریخ:
1397/10/05
تعداد بازدید:
254
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal