سرخط خبرها:
‍معاون استاندار سمنان:
نشاط اجتماعی؛ رویدادها، برنامه‌ها و مناسباتی در جامعه است که بتواند رضایت درونی را در مردم ایجاد کند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: منظور از نشاط اجتماعی صرفا برگزاری برنامه‌های به ظاهر شاد نیست و مقصود رویدادها، برنامه‌ها و مناسباتی است که بتواند در جامعه رضایت درونی را در مردم ایجاد کند
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان
دکتر سعید ناجی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان روز شنبه 8 دی‌ماه در جلسه مارگروه امور اجتماعی و فرهنگی استان که در سالن غدیر استانداری سمنان برگزار شد، اظهار داشت: بسیاری از خلاها و گرفتاری‌هایی که در جامعه با آن‌ها مواجه‌ایم و بسیاری از نارضایتی‌ها و رنجش خاطرهای مردم در حوزه اجتماعی قابل حل است.
معاون استاندار گفت: اوضاع و احوال اجتماعی بعنوان پایه روابط مردم می‌تواند بر اصلاح یا ایراد در سایر حوزه‌ها مثل مسائل اقتصادی، سیاسی، امنیتی و... تاثیر گذار باشد.
ناجی عنوان داشت: مسائل اجتماعی، اموری زیربنایی و اساسی هستند و کاوش در آن ساده نیست که باید با دقت و حساسیت خاص مورد رصد قرار گیرد و از جمله موارد مهم در حوزه اجتماعی، حوزه نشاط اجتماعی است.
وی اذعان کرد: منظور از نشاط اجتماعی صرفا برگزاری برنامه‌های به ظاهر شاد نیست و مقصود رویدادها، برنامه‌ها و مناسباتی است که بتواند در جامعه رضایت درونی را در مردم ایجاد کند.
معاون استاندار سمنان افزود: در برخی حوزه‌های فرهنگی و هنری مثل موسیقی و تئاتر بسته به استنتاج‌ها و تفاسیر مختلف، مقاومت‌هایی شکل گرفته است و به همین خاطر پررنگ شده‌اند که باید خلاهای موجود برای عموم مردم و جوانان در کنار سایر نیازهای مردم رفع گردد.
دکتر ناجی گفت: هرکدام از دستگاه‌های اجرایی در شرح وظایف خود ماموریت‌هایی دارند که منجر به نشاط اجتماعی خواهد شد و همه باید به اداره‌کل فرهنگ و ارشاد کمک کنند تا سند نشاط اجتماعی استان در قالبی منسجم تدوین شود و همه مصمم به اجرای آن باشند.

وی اظهار داشت: پرداختن به بحث نشاط اجتماعی و پرهیز از افراط و تفریط می‌تواند جامعه را به تعادل برساند.
تاریخ:
1397/10/08
تعداد بازدید:
278
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal