سرخط خبرها:
زمان باقی مانده تا انتخابات:
روزساعتدقیقهثانیه
استاندار سمنان:
تنها راه موثر برای رسیدن به وحدت و همدلی، گفتگو است
استاندار سمنان گفت: حل مشکلات کشور نیازمند همدلی و همراهی است و تنها راه موثر برای رسیدن به وحدت و همدلی، گفتگو است
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری سمنان
علیرضا آشناگر استاندار سمنان روز پنج شنبه 20 دی‌ماه در نشست صمیمی با اعضای شورای اصلاح طلبان استان اظهار داشت: همه نهادهای مردمی اعم از احزاب، تشکل های سیاسی و صنفی، سازمان‌های مردم نهاد و.... نقطه امید من برای پیشبرد برنامه های دولت در استان می باشند و افزود: در همین مدت کوتاه حضور در استان سمنان شاهد اشتیاق و حساسیت گروه‌های مختلف نسبت به توسعه استان هستم.
وی با بیان اینکه: تمایلی ندارم که در جایگاه استاندار نقش فعال سیاسی را ایفا نمایم اذعان داشت: این فرصت برای همه علاقه مندان به سرنوشت این نظام و انقلاب فراهم است که در جهت خدمت به پیشرفت و توسعه استان با وحدت و همدلی در کنار یکدیگر فعالیت کنند.
نماینده عالی دولت در استان سمنان گفت: قطعا ما در تصمیم‌گیری‌های خود از نظرات همه احزاب و تشکل‌های سیاسی، سرمایه‌های انسانی و موثرین استان استفاده خواهیم نمود و در این راه پذیرای تمامی نقدهای منصفانه و دلسوزانه عزیزان خواهیم بود.
وی افزود: در حوزه انتصابات ذکر چند نکته ضروری است، اول این که بعد از گذشت 40 سال از انقلاب ما باید مبنای قضاوت خود درباره عملکرد سیستم را از فردمحوری به برنامه محوری تغییر دهیم اما متاسفانه ملاحظه می شود در حوزه انتصابات در مواردی همچنان معیار انتقادات، نه برنامه ها بلکه افراد هستند.
آشناگر خاطرنشان ساخت: دوم این که دولت تدبیر و امید با مشی اعتدالی برآمده از اتحاد و همگرایی طیف ها و گرایش‌های مختلفی است که بر همین مبنا از توانمندی نیروهای اعتدالی با گرایش‌های مختلف استفاده می‌نماید.
استاندار ادامه داد: سوم این که معیار انتصابات در استان عبارتند از عملکرد گذشته افراد؛ سلامت اداری، اخلاقی و مالی آن‌ها، داشتن تجربه و مهارت‌های لازم به ویژه در تعامل با قشرها و گروه های مختلف جامعه و حمایت از برنامه ها ی دولت.
وی ابراز داشت: در شرایط فعلی و با توجه به این که ما در برابر قلدری‌های کشوری قرار گرفته‌ایم که به هیچ عهدنامه و پیمانی پایبند نیست و صرفا به دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی است، لازم است که وحدت و همدلی بین همه ارکان و اقشار جامعه ایجاد شود و تنها راه موثر برای رسیدن به این وحدت و همدلی، گفتگوی موثر در سطوح درون جناحی، بین جناحی و بین اقشار مختلف مردم با دستگاه‌ها و نهادهای نظارتی است.
تاریخ:
1397/10/20
تعداد بازدید:
392
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal