سرخط خبرها:
استاندار سمنان:
برجام حاصل پیروزی و عقلانیت ملت بزرگ ایران است
برجام یک تصمیم کلی و مورد تایید مسئولان عالی و ارشد نظام و حاصل پیروزی و عقلانیت ملت بزرگ ایران است و دستاورد بسیار خوبی برای کشور ما شمرده می شود ، چرا که اگر غیر از این بود امریکا از آن خارج نمی شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سممان:
علیرضا آشناگر روز پنج شنبه در آیین افتتاح همزمان پروژه های عمرانس و اقتصادی شهرستان های گرمسار و آرادان در سالن شهید فهمیده آرادان گفت:ما در پایان چهار دهه تلاش و آغاز دهه پنجم انقلاب هستیم ، در طی این 40 سال علی رغم همه ی عداوت ها و دشمنی ها ، شاهد موفقیت ها و دستاوردهای بسیار خوبی بودیم.
وی گفت: استقلال ، اصلی ترین خواسته ی مردم در دوران انقلاب بود و با همراهی مردم و همدلی آنان ، تمام زنجیرها را گسستیم.
وی افزود:ما با همت جوانانمان مرزهای دانش را درنوردیده و قله های موفقیت را فتح کردیم.
آشناگر با بیان اینکه با درایت رهبر معظم انقلاب و تحمل سختی ها به توفیقات زیادی دست پیدا کردیم، گفت:یکی از دستاوردهای انقلاب آن است که مردم کشور ما در تعیین سرنوشت خود محوریت دارند.
وی ادامه داد:مهم ترین چالش ما ، دشمنی امریکاست ، چرا که مردم ما ذاتا با سلطه پذیری مخالف بوده و تن به سلطه ی اجانب نمی دهند.‌
وی بیان داشت: ترامپ علت ماندگاری نیروهایش را در عراق ،رصد فعالیت های ایران اعلام کرد و این به معنای دشمنی و عداوت است.‌
استاندار سمنان خاطر نشان کرد: ترامپ یک جنگ روانی و اقتصادی تمام عیار را با هدف ایجاد شکاف و اختلاف بین مردم و مسئولان ایجاد کرد ، باید دقت کنیم و توجه نماییم که در پازل دشمن بازی نکنیم.
وی همچنینی گفت: ما به دنیا ثابت کردیم که اهل مدارا و تعقل بوده و براثر برجام ، ایران هراسی که حاصل یک پروژه آمریکایی ، اسراییلی و متحدان آنان در منطقه بود را به تغییر رویکرد و نگاه جهانی مثبت نسبت به ایران مبدل نمودیم.
وی افزود:آمریکا دیر یا زود در مقابل عظمت ملت ایران سر تعظیم فرود خواهد آورد به شرط آنکه همچنان وحدت و انسجام خود را حفظ نموده و متحد باشیم.‌
آشناگر با بیان اینکه باید در عرصه اقتصاد و سیاست ، رقابت و شفافیت را به رسمیت بشناسیم، افزود:آسیب های اجتماعی بعنوان یکی دیگر از چالش های کشور ماست که باید هر چه سریع تر مرتفع گردد.
وی یاد آور شد:ما آمادگی داریم تا تفاهم نامه ای را با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منعقد نموده و پروژه شهر و استان الکترونیک را محقق نماییم.
وی گفت: شهرستان آرادان شهرستانی نوپاست که نرخ بیکاری 4/1 آن نشان از تلاش پویای اهالی این شهر داشته و بسیار مطلوب است.
وی تاکید کرد:مسئولان تلاش کرده و هدف گذاری نمایند تا آرادان در سال 1400 بعنوان شهرستان بدون بیکار معرفی گردد.
استاندار سمنان خاطر نشان کرد: بهترین عملکرد در بحث توسعه کشت های گلخانه ای را در سطح شهرستان آرادان شاهد هستیم .
تاریخ:
1397/11/18
تعداد بازدید:
123
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal